Klausimai – atsakymai:

Kodėl bilietai tokie pigūs palyginti su parduodamais kelionių agentūrose?
Mes nuolat ieškome pigiausių skrydžių variantų. Dažnai pigesni skrydžiai yra kombinuojant kelis atskirus skrydžius. Taip pat tradicinės kelionių agentūros retai siūlo skristi su pigių skrydžių aviakompanijomis, tokiomis kaip Ryanair, EasyJet ar kitomis, kurių bilietai akcijų metu kainuoja vos keliasdešimt litų. Būtent mes ir siūlome jums pasinaudoti tokia galimybe ir dėl to keliauti gerokai pigiau.

Kokiomis avialinijomis yra siūlomi skrydžiai?
atvaziuoju.lt siūlomi skrydžiai yra vykdomi pigiųjų ar „hibridinių“ oro bendrovių, tokių kaip airių Ryanair, britų easyJet, Vengrijos Wizzair, ispanų Vueling ir kitoms Europos kompanijomis TUIfly, BMI, AirBerlinAir Lingus, airBaltic, Windjet ir pan.
Priklausomai nuo datų ar kitų įvairių pageidaujamų kriterijų (laukimo laiko tarp skrydžių, kainos, norimų tarpinių oro uostų ir pan.) pasiūlome optimalų skrydžių variantą pageidaujamu laiku.

Jei skrydis su persėdimu, kur bus persėdimas ir ar nereikės keisti oro uosto?
Persėdimai galimi įvairiuose Europos miestuose. Mūsų pateikiamuose pasiūlymuose skrydžiai yra su vienu persėdimu ir vykdomi tą pačią dieną, oro uosto keisti nereikia. Skrydžio maršrutas, tikslūs laikai, papildoma informacija ir patarimai atsiunčiame kartu su įsigytais bilietais.

Kaip sumokėti už bilietus?
Susisiekus su mumis ir jums išsirinkus bei suderinus tinkamus skrydžius bei jų laikus, el.paštu atsiųsime skrydžių duomenis bei sąskaitos, į kurią reikės pervesti pinigus už bilietus, rekvizitus. Pinigus galima pervesti į sąskaitas Lietuvos ar Jungtinės Karalystės bankuose.